У Львові провели в останню путь поліцейського, бійця ООС Руслана Растатурова

Новини 12 Грудня, 2019 614

Сьогодні, 12 грудня, відбулась панахида та поховання майора поліції, старшого інспектора з особливих доручень відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області Руслана Растатурова. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Поліцейського поховали на Голосківському кладовищі у Львові. В останню путь правоохоронця проводжали  дружина, син, рідні та близькі, а також керівництво Головного управління Національної поліції у Львівській області на чолі з полковником поліції Василем Віконським та товариші по службі.

«Руслан віддано служив українському народу, сумлінно виконував обов’язки поліцейського, зі зброєю в руках, як справжній патріот, захищав незалежність та територіальну цілісність України у зоні ООС. Вічна йому пам’ять та найщиріші співчуття родині. У нього залишилась сім’я – дружина та одинадцятирічний син – будемо допомагати їм чим можемо», – зазначив Василь Віконський.

Руслан Растатуров народився у 1978 році. Вступив на службу в органи МВС України у 2005 році. На початку жовтня 2019 року був відряджений для проходження служби у зону проведення Операції об’єднаних сил, де захворів та був доставлений для лікування у Львів. Помер 11 грудня 2019 року.

Коментарі

Позначки: , ,