У Львові провели унікальну операцію з пересадки серця (ВІДЕО, ФОТО)

Новини 21 Листопада, 2020 392

Фото: ФБ/Олег Самчук

Цієї ночі у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова було пересаджено серце. Донор – молодий чоловік, 28 років. Серце отримав 36-річний житель Костянтинівки.

Як пише «Четверта студія», про це повідомив на своїй сторінці у ФБ генеральний директор Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги  Олег Самчук.

«Цієї ночі у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова пересаджено серце і дві нирки! Три людини отримали свій шанс! Не за кордоном, а в Україні. У Львові», – написав Олег Самчук.

Як повідомляє Самчук, «донор – молодий чоловік, 28 років. Інсульт. Ми тиждень боролися за нього, але, на жаль, його мозок помер. Після того, як консиліум лікарів це підтвердив, рідні погодилися на донорство.  Це були мама, сестра і вагітна їхнім первістком дружина. Вона першою без зайвих розмов погодилася підписати документи. Їй було важливо, щоб серце її покійного чоловіка продовжило битися.

Його отримав 36-річний житель Костянтинівки. Тато двох дітей. Власне серце у нього було збільшене в чотири рази! Це наслідок перенесеного у дитинстві грипу з ускладненням.

Операція тривала від опівночі до сьомої ранку. Зараз пацієнт уже у відділенні інтенсивної терапії. Поки все під контролем».

«Також дякую Борис Тодуров за співпрацю. Для того, щоб ця трансплантація відбулася, він з Маріуполя добирався до Львова гелікоптером і літаком. Та особлива і найбільша подяка – родині донора. Ми глибоко співчуваємо вашій втраті і сподіваємося, що розуміння того, що три людини продовжать жити завдяки вашому непростому рішенню, хоча б трішки применшить біль. Світла пам’ять донору. Міцного здоров’я реципієнтам!»,- зазначається у дописі.

 

 

Опубликовано Borys Todurov Пятница, 20 ноября 2020 г.

Коментарі

Позначки: , , , , ,