У Львові проти “Європейської Солідарності” та Олега Синютки застосовують чорний піар, – журналіст

Новини 06 Жовтня, 2020 1 031
Ольга Березюк. Екс-т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА. Фото Ольги Березюк, Фейсбук

Ольга Березюк. Екс-т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА. Фото Ольги Березюк, Фейсбук

У Львові проти партії “Європейська Солідарність” та кандидата від партії на голову Львівської ОТГ Олега Синютку застосовують елементи чорного піару.

Про це під час дискусії у Львівському прес-клубі заявив блогер та журналіст Ольга Березюк, пише Четверта студія.

Березюк наголосила, що кандидат від “Європейської Солідарності” має усі шанси зайняти посаду Львівського міського голову, тож проти нього, як проти найбільш рейтингового опонента чинному міському голові Андрію Садовому застосовують найбільше “чорних технологій”.

Журналіст також розповіла про випадок, який мав учора місце у львівській медіаспільноті: радник мера Львова та керівник одного із ЛКП, депутат Львівської міської ради від “Самопомочі” назвав журналістку “козою”.

Ольга Березюк наголосила, що, на жаль, найбільш імовірно, що реакції на таких випадок не буде ні від керівника партії “Самопоміч”, ні від чинного мера Львова Андрія Садового.

https://www.facebook.com/pressclublviv/posts/3622504521094589

Коментарі

Позначки: , , ,