У Львові пролунала традиційна лікарська Маланка (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 02 Січня, 2024 66

Гірка ця коляда, сумний Щедрий вечір, але Україні потрібні дрони. Саме тому, навіть, у цей тривожний час, коли ворог прагне знищити нашу ідентичність, ми не маємо права відступити

У Львові у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбулась традиційна лікарська Маланка. Захід організували спільно із Орденом Святого Пантелеймона та Українським лікарським товариством у Львові.

Про це пише Четверта студія.

“Це благодійний захід, який започаткували наші славетні попередники – галицькі лікарі ще у 1912 році. Ми не маємо права перервати цю традицію, тим більше в час воєнного лихоліття. На нас покладена велика відповідальність не лише за збереження життя та здоров’я українців, опіки над тими, хто цього потребує, але й підтримки нашого війська у захисті держави. У цій боротьбі українці можуть надійно покладатися лише на себе. Саме тому, ми залишаємося вірними українському народу та базовим заповітам наших попередників”, – наголосив керівник фракції ЄС Олег Дуда.

“Щиро дякую кожному, хто цього вечора був разом із нами. Під час заходу ми спільно збирали кошти на дрони для ЗСУ. Сьогодні це життєва необхідність на фронті!

Дякую Львівській національній академічній чоловічій хоровій капелі «Дударик», гурту автентичної музики “Коралі”, які колядували з нами. Особлива подяка нардепці Софії Федині, яка вирішила подарувати свої збірки тим, хто буде донатити, аби ще більше вмотивувати присутніх допомагати війську. Також щиро дякую служителям та настоятелю храму Тарасу Михальчуку, які вже традиційно, підтримують нашу благодійну “Лікарську Маланку”.

Пам’ятаємо, що наша сила – в єдності. Незважаючи на усі випробування ми вистоїмо. З вірою в Бога та у наше військо Україна неодмінно переможе!”, – наголосив Олег Дуда.

Коментарі

Позначки: , , , , ,