У Львові прокуратура ініціює перед судом питання законності забудови AVALON - Четверта студія

У Львові прокуратура ініціює перед судом питання законності забудови AVALON

Новини 16 листопада, 2019 278
У Львові прокуратура ініціює перед судом питання законності забудови AVALON

У Львові прокуратура ініціює перед судом питання законності забудови AVALON

Прокуратура ініціює перед судом питання законності забудови на вул. Липинського 27у м. Львові, відтак заявила позов до суду щодо витребовування із володіння фізичної особи земельної ділянки площею майже 1,3 га вартістю 1,4 млн грн.

Про це пише “Четверта студія” посилаючись на прес-службу прокуратури Львівщини.

Попередньо з’ясували, що земельна ділянка, яка забудовується, перебувала у комунальній власності територіальної громади міста та у 1998 році була надана у постійне користування акціонерному товариству для виробничих потреб.

Однак, у 2014 році, у зв’язку з процедурою банкрутства та ліквідації цього підприємства, його майно продано на аукціоні. При цьому, без належних на те правових підстав, всупереч положенням Земельного кодексу України та вимог інших нормативно-правових актів, земля протиправно перейшла з власності львів’ян у приватну.

Надалі, право власності на цю територію неодноразово відчужувалось юридичним та фізичним особам на підставі різного виду цивільно-правових угод. На даний час, між кінцевим власником земельної ділянки та приватною фірмою укладено договір на право забудови земельної ділянки (суперфіцію), на підставі якого цю територію забудовують.

 

Коментарі

Позначки: ,