У Львові пройдуть «різдвяні читання» з імунології та алергології

Новини 02 Грудня, 2021 91
Антитіла до коронавірусу живуть в організмі 9-10 місяців. Фото з відкритих джерел

Антитіла до коронавірусу живуть в організмі 9-10 місяців. Фото з відкритих джерел

9-10 грудня у Львові відбудеться X міжнародна конференція з імунології та алергології у Львові «COVID-19, long–COVID-19, постковідний синдром: їх багатоликість та імунні порушення».

Про це пише Четверта студія з посиланням на організаторів.

Організатори заходу – Українське товариство імунологів, алергологів, імунореабілітологів, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Лікарська комісія Наукового товариства імені Шевченка.

У конференції візьмуть участь завідувачі, викладачі профільних кафедр/курсів, лікарі-імунологи, алергологи, дитячі імунологи, дитячі алергологи, сімейні лікарі, педіатри, терапевти, інфекціоністи, епідеміологи, ревматологи, пульмонологи,  кардіологи, неврологи, дерматологи, оториноларингологи, офтальмологи, трансплантологи, хірурги, акушер-гінекологи, репродуктологи, психіатри, реабілітологи, лікарі лабораторної діагностики, медичні сестри та молоді вчені.

Робочі мови конференції: англійська та українська.

У рамках конференції будуть прочитані лекції міжнародними експертами з Великобританії, Італії, Німеччини, Австрії, США, Швейцарії, Польщі, Індії, а також провідними вченими та експертами МОЗ та ДЕЦ України, проведено симпозіуми, майстер-класи, практикуми, круглі столи, дискусії.

У програмі передабчені два планерні засідання на теми:

  • Виклики SARS COV2 та науково-практична медицина для імунокомпроментованих пацієнтів
  • Інноваційні імунологічні розробки для практичної медицини

Конференція відбувається за підтримки Львівського конференц-бюро та дофінансовується в рамках Програми «Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у Львові».

Коментарі

Позначки: