У Львові пройде унікальне дефіле українських освітян з цілого світу

Новини 20 Серпня, 2018 12
У Львові відбудеться унікальне дефіле українських освітян з цілого світу

У Львові відбудеться унікальне дефіле українських освітян з цілого світу

Дефіле українських освітян із 36 країн світу в сучасному українському національному вбранні відбудеться під час знакової події – Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл. Про це інформує МІОК.

Показ унікального дефіле українських освітян з цілого світу відбудеться 21 серпня о 14:45 у галереї головного корпусу «Львівської політехніки».

«Ламаємо стереотипи. Хочемо показати для нашої країни і світу українку-педагога з діаспори  не лише інтелектуальною, але й сучасною, стильною і модною. А учителям українознавчих шкіл надати приємність спробувати себе у ролі моделі і відчути естетичне задоволення від модерної української ноші», – зазначає Ірина Ключковська, директор МІОКу, головний організатор Форуму.

Роль моделі «примірять» на себе понад три десятки українських освітян із діаспори. Дефіле складатиметься із двох частин. Першими на імпровізований подіум вийдуть учителі закордонних українознавчих шкіл, а тоді – колектив МІОКу.

До відкриття події організатори запросили вихованку Львівської політехніки, сьогодні професора Університету, народного депутата України, Оксану Юринець.

Щодо одягу, який демонструватимуть моделі, то це ексклюзивні роботи дизайн-студії «Sophie Maria Syedova». «Ми неодноразово брали участь у різних показах, але у такому форматі здобуватимемо досвід уперше. Для нас, зберігачів української ідентичності у сучасному українському національному одязі, дуже приємно і символічно мати можливість попрацювати із освітянами, які бережуть нашу тотожність, викладаючи українське за кордоном», – зазначила керівник студії, дизайнер Людмила Сєдова.

Показ відбуватиметься під супровід живого виконання пісень фольк-гурту «Марвінок» та DJ Kind of Zero, що дасть можливість поєднати традицію і інновацію не лише на подіумі, але і у музиці.

Організатор – Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК).

Коментарі

Позначки: ,