У Львові продовжили конкурс ескізів для муралу на вулиці Захисників України

Новини 07 Січня, 2022 65

У Львові найменували вулицю Захисників України, фото ЛМР

Прийом заяв на участь у Всеукраїнському відкритому конкурсі на найкращі ескізи для муралу на вулиці Захисників України продовжено до 15 січня 2022 року включно.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

У 2021 році вулиця отримала таке нове найменування – Захисників України, тому мистецька вулична галерея на її стіні покликана відобразити цю тематику. Галерея діятиме постійно, малюнок на стіні буде змінюватись кожні 2 роки. Цей мурал має бути комунікаційним інструментом між героями та людьми, які щодня проходять вулицею.

До участі у конкурсі запрошують: авторів-художників та колективи авторів, що володіють відповідною кваліфікацією і досвідом виконання подібних художніх робіт; студентів художніх, архітектурних і дизайнерських навчальних закладів одноосібно чи у складі авторських колективів.

Кожен з учасників може скласти не більше трьох конкурсних проектів або зголоситися і брати участь не більше ніж у трьох авторських колективах.

«Запрошуємо до участі в конкурсі українських художників, щоб вони запропонували свої найкращі ідеї, найкращі ескізи для відображення поваги та вшанування героїчності тих людей, які захищають нас, нашу батьківщину, нашу незалежність. Конкурс є всеукраїнським, що дає змогу отримати найкращу концепцію, відповідну заданій тематиці та усім вимогам. Проєкт вуличної мистецької галереї буде реалізовано у 2022 році», – зазначають в управлінні культури ЛМР.

Конкурс має передбачену грошову винагороду: переможець отримає 40 тисяч гривень, лауреат 2 місця – 25 тисяч і 3 місце буде нагороджене 20 тисячами.

Проектні заявки на участь у конкурсі подаються на ім’я Львівського міського голови одним з таких способів:

– Через Центр надання адміністративних послуг м. Львова або його територіальні підрозділи.

– Поштою на адресу: Львівська міська рада, пл. Ринок, 1, м. Львів, 79008.

Проектні заявки мають містити такий перелік документів:

1. Заяву на участь у конкурсі та згоду про використання і обробку персональних даних, у якій обов’язково має бути вказано: прізвище, ім’я та по батькові заявника; перелік проектів, які подаються; склад колективу авторів (якщо концепцію та ескізи розробляв авторський колектив); контактний номер телефону; адреса електронної пошти; підпис заявника та дата підписання заяви.

2. Інформацію про учасника конкурсу чи колектив авторів з описом.

3. Текстове пояснення ідеї для восьми ескізів муралів (стінописів) відповідно до тематики Конкурсу (одна сторінка формату А-4).

4. Вісім завершених кольорових ескізів на 8-ми окремих аркушах формату А-3 горизонтальної орієнтації. При розробці ескізу слід враховувати, що ескізи будуть наноситись у вигляді муралу (стінопису) (розмір 3,5 метри на 11 метрів кожен, орієнтація горизонтальна).

На ескізах заборонено робити будь-які відмітки, які вказують автора (зокрема заборонено зазначати прізвище, ім’я, адресу, ставити підпис тощо).

Детальну інформацію про програму можна отримати за посиланням або у відділі програм та проектів управління культури за тел. +380 (32) 297 55 72.т Контактна особа – начальник відділу програм та проектів управління культури Тарабан Олексій.

Коментарі

Позначки: , ,