У Львові презентують науково-популярне видання “Дрогобицька солеварня”

Новини 13 Лютого, 2024 33

У вівторок, 13 лютого, у Львівському палаці мистецтв відбудеться презентація науково-популярного видання “Дрогобицька солеварня”

У вівторок, 13 лютого, у Львівському палаці мистецтв  відбудеться презентація науково-популярного видання “Дрогобицька солеварня”.

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОР.

Автор видання – зберігач фондів Державного історико-культурного музею «Нагуєвичі», аспірант Кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін ДДПУ ім. І.Франка Назарій Юрчишин.

«Видання присвячене історії соляного промислу міста Дрогобича, читач може в короткій і водночас концентрованій формі дізнатися про промислову перлину України – Дрогобицький солевиварювальний завод, найстаріше постійно діюче підприємство нашої країни, де сіль досі продовжують добувати за автентичною технологією 14ст.

Легкість подачі матеріалу і чудові ілюстрації роблять зміст зрозумілим і цікавим не лише для спеціалістів і краєзнавців але й для пересічної людини. Брошура розрахована на широке коло читачів», – зазначають організатори.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” та Львівського палацу мистецтв.

Початок – о 17.00.

Коментарі

Позначки: