У Львові постраждали туристи з Полтавщини

Новини 24 Січня, 2021 457

Ілюстрація: Укрінформ

За попередню добу у Львівській області від отруєння чадним газом постраждало 16 людей, з них 5 дітей

У Львова від отруєння чадним газом постраждало двоє жителів Полтавської області, які, ймовірно, винаймали помешкання у центральній частині міста.

Як пише «Четверта студія», у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА повідомили, що 23 січня, близько 18:25 год., у м. Львові, у  квартирі чотирьохповерхового багатоквартирного будинку на Івана Франка, 90, отруїлися, ймовірно, чадним газом 2 осіб, мешканців Полтавської області. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Львівську ОКЛ.

Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» припинено подачу газу на газовий котел. Квартира обладнана двофункційним газовим котлом.

Обставини події встановлюються.

За попередню добу у Львівській області від отруєння чадним газом постраждало 16 людей, з них 5 дітей.

23 січня, близько 16:35 год., у м. Львові, у квартирі багатоквартирного будинку на вул. Довбуша, 16ц, отруїлися, ймовірно, чадним газом сім’я із 3 осіб, у тому числі 1 дитина 12 років, Потерпілих у стані легкого ступеня отруєння госпіталізовано у медичні заклади міста.

23 січня, близько 18:35 год., у м. Львові, у квартирі п’ятиповерхового багатоквартирного будинку на вул. Героїв Майдану, 3, отруїлася, ймовірно, чадним газом мешканка квартири 1926 року народження. Потерпілу у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Львівську ОКЛ.

23 січня, близько 18:25 год., у м. Львові, у квартирі чотирьохповерхового багатоквартирного будинку на Івана Франка, 90, отруїлися, ймовірно, чадним газом 2 осіб, мешканців Полтавської області. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Львівську ОКЛ.

23 січня, близько 18:37 год., у м. Миколаїв, у квартирі двоповерхового багатоквартирного будинку на вул. Дроговизька, 4, отруїлися, ймовірно, чадним газом 3 осіб. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Миколаївську ЦРЛ.

23 січня, близько 22:30 год., у м. Львові, у квартирі трьохповерхового багатоквартирного будинку на вул. П. Війтовича, 14, отруїлися, ймовірно, чадним газом 4 осіб у тому числі 2 дітей віком 8 та 12 років. Двоє дітей у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у МДКЛ м. Львова.

23 січня, близько 23:35 год., у м. Самбір, у квартирі чотирьохповерхового багатоквартирного будинку на вул. Козацькій, 2, отруїлася, ймовірно, чадним газом дитина віком 2 місяці. Потерпілу госпіталізовано у Самбірську ЦРЛ.

24 січня, близько 02:50 год., у м. Львові, на вул. Стадників, у приватному трьохповерховому будинку отруїлися, ймовірно, чадним газом 3 осіб, у тому числі 1 дитина віком 5 років. Потерпілих у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у медичні заклади міста.

Коментарі

Позначки: , , , , ,