У Львові помер доцент ветеринарного університету

Новини 08 Лютого, 2020 4 189
У Львові помер доцент ветеринарного університету

У Львові помер доцент ветеринарного університету

6 лютого перестало битися серце доцента кафедри маркетингу, кандидата економічних наук Гачека Тараса Степановича.

Про це “Четвертій студії” повідомили працівники ветеринарного університету.

Народився Тарас Степанович 29 жовтня 1970 року у Львові. Навчався на економічному факультеті Львівського сільськогосподарського інституту, який закінчив у 1991 році.

Життєвий шлях Тараса Степановича – взірець сумлінної праці, людської гідності та порядності. За понад 18-річний відтинок роботи у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького він проявив себе як благородна людина, справжній фахівець.

“Ректорат, працівники Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, колектив факультету економіки та менеджменту та кафедри маркетингу глибоко сумують та висловлюють співчуття рідним і близьким покійного. Тарас Степанович залишиться у наших серцях сумлінним працівником та добрим товаришем, мудрим порадником, люблячим чоловіком, дбайливим батьком і дідусем, улюбленим викладачем, невиправним оптимістом”, – згадують співробітники.

Світлий та незгасний спомин про добрі земні справи Тараса Степановича назавжди залишиться у пам’яті всіх, хто його знав, любив та шанував.

Парастас та чин похорону – 10 лютого з каплиці на вул. П. Орлика 6 о 13.00 год.

Автобус для працівників університету та всіх бажаючих розділити горе та смуток родини відправлятиметься з території університету о 12.00 год.

Коментарі

Позначки: , ,