У Львові поліція припинила концерт гурту «Бумбокс»

Новини 14 Листопада, 2020 162

Фото: ФБ/Настя Абрамець

На організатора заходу склали протокол про адміністративне правопорушення

13 листопада під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили повідомлення про те, що в одному з львівських нічних клубів відбувається концерт з порушенням протиепідемічних заходів.

Як пише «Четверта студія», про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Як встановили співробітники Галицького відділу поліції, організатори концерту не забезпечили дотримання необхідної дистанції між глядачами, окремі з яких також не використовували засобів індивідуального захисту (перебували у закладі без масок).

Виявивши правопорушення, поліцейські негайно припинили концерт. На організатора складено адмінпротокол за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йому загрожує покарання – штраф від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Опубликовано Настей Абрамець Пятница, 13 ноября 2020 г.

 

Відсотків 10 в масках

Підводите ви, львівці, Андрія Івановича.Він вам кафехи, кіно на вихідні, єдиним на всю Україну, а ви писок закрити маскою не годні… Тай таке

Опубликовано Настей Абрамець Пятница, 13 ноября 2020 г.

 

Коментарі

Позначки: , ,