У Львові підприємці ще на місяць отримали фінансові полегшення через карантин

Новини 25 Лютого, 2021 500

На пленарному засіданні Львівської міської ради розглянули питання пролонгації звільнення підприємців від орендної плати за лютий 2021 року. Йдеться про зміни до ухвали від 28.04.2020 #6464 “Про заходи підтримки суб’єктів підприємницької діяльності на період дії карантину”.

Про це розповів депутат ЛМР від Європейської Солідарності Володимир Гой, пише Четверта студія.

За його словами, ухвала, згідно з якою підприємців звільнили від сплати оренди в час карантину, була прописана лише до кінця січня цього року. Проте офіційно припинити її дію в мерії запропонували лише зараз. Підприємців про це не попередили, і за таких умов вони мали б сплатити орендну плату за лютий, а на такі витрати вони не розраховували.

“Ухвала, яку запропонували виконавчі органи міської влади, регламентує закінченя терміну звільнення підприємців від орендної плати 31 січня 2021 року.

Але надворі вже 25 лютого, тобто кінець місяця. Тому я запропонував пролонгувати ухвалу ще на місяць. Тим паче підприємці вже спланували собі витрати на лютий, серед них орендної плати не було, бо діяла ухвала. Не варто збирати з підприємців орендну плату заднім числом. Дати звільнення від оренди ще за лютий – це підтримка бізнесу.

Це є хороша ініціатива і, думаю, її підтримають депутати міської ради.

Наша фракція завжди готова підставити плече підприємцям”, – розповів Володимир Гой.

Він додав, що втрати для бюджету через пролонгацію карантинного звільнення від орендної плати будуть в межах 5-10 мільйонів, але дохідна частина бюджету Львова на 70% формується саме з податків бізнесу.

Коментарі

Позначки: , ,