У Львові під стіни міськради принесли картонного Садового (ФОТО)

Новини 14 Січня, 2024 102

Учасники акції також звертались до заступника мера, Андрія Москаленка, котрий отримує зарплату по 170 тис грн в умовах війни

У Львові знову було шумно – кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.

Про це пише Четверта студія.

Присутні волонтери, активісти та родичі захисників перерахували ряд закупівель ЛМР, на котрі зараз витрачаються сотні тисяч й мільйони гривень – особливо дісталось “Львівавтодору” – в той час коли на фронті захисники страждають від погодніх умов та потребують зброї для знищення ворога. На жаль, єдиним “АндрійІвановичем”, котрий вислухав справедливі вимоги був картонний, котрого принесли самі мітингарі – живий очільник Львова місяцями ховається від представників громади і продовжує робити вигляд, начебто все гаразд.

Але не він один такий в міськраді – учасники акції також звертались до заступника мера, Андрія Москаленка, котрий отримує зарплату по 170 тис грн в умовах війни і ще й умудряється публічно розповідати, начебто виходив до мітингуючих не раз і все “пояснював” – що неправда.

Учасники акції також піддали критиці й інші органи влади – центральні та обласні – за недоцільні витрати бюджету в умовах війни.

Оскільки сьогодні, як і завжди, представники ЛМР їх проігнорували, мітинги “Гроші на ЗСУ” під вікнами Ратуші триватимуть й далі – допоки міські чиновники не повернуться обличчям до громадян та наших захисників на фронті.

Коментарі

Позначки: , , , , ,