У Львові оштрафували водія, який не пропустив пожежників (ВІДЕО)

Новини 13 Червня, 2021 687

Фото: Укрінформ

12 червня о пів на десяту ранку, патрульні зупинилися на зелене світло світлофора аби пропустити два авто пожежної охорони, які їхали з увімкненими проблисковими маячками та сиреною вулицею Богдана Хмельницького. Вони їхали гасити пожежу в село Муроване.

Про це пише Четверта студія з посиланням на патрульну поліцію Львівщини.

Спочатку проїхало одне авто ДСНС, а за кілька секунд інше, однак керманич автомобіля Fiat Doblo вирішив, що пункт 3.2 (У разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов’язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу (і супроводжуваних ним транспортних засобів) ПДР не для нього і поїхав.

Патрульні зупинили автомобіль і винесли на 39-річного львів’янина постанову за ч. 3 ст. 122 (Ненадання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, поліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями) КУпАП. Штраф — 680 гривень.

Не будьте байдужими, пропускайте спецтранспорт та дотримуйтесь правил дорожнього руху.

Коментарі

Позначки: , , ,