У Львові обвинуваченому у зґвалтуванні 12-річного хлопчика продовжили запобіжний захід (ФОТО)

Новини 22 Червня, 2021 243

Проте саму справу не розглядають. Наступне засідання відбудеться 16 липня. 

22 червня у Залізничному районному суді Львова обирають запобіжний захід для левандівського ґвалтівника Мирослава Мартинюка. Однак саму справу не слухали: один з адвокатів підсудного, який до 15 липня у відпустці, не прийшов. Зазначимо, що попереднє засідання не відбулося, бо захисники обвинувачуваного Стех та Мамчур не з’явилися, хоча узгодили всі дати.

Про це інформує “Еспресо.Захід“, пише “Четверта студія”.

Під будівлю суду вже традиційно прийшли львів’яни, які підтримують сім’ю потерпілих. Батьки обвинувачуваного трималися осторонь. Вони були у білих футболках з написами: “Мирослава додому”.

“Засідання не проводили. Розглядали тільки одне клопотання про продовження запобіжного заходу. Сторона підсудного заявила про свої клопотання стосовно зміни запобіжного заходу. Вони вимагають цілодобовий домашній арешт. Думаю, що суд не змінить міру запобіжного заходу. Обвинувачуваний вини не визнає, злочин тяжкий, і є велика ймовірність, що як тільки його відпустять до дому, то він втече. Думаю, що запобіжний захід продовжать ще на два місяці. Справу по суті не розглядали сьогодні, бо немає адвоката Мамчура. Якщо наступного разу, 16 липня, знову ніхто не прийде, то суд вимагатиме, щоб призначили іншого адвоката. Робитимемо все, щоб не затягувати справу”, – розповідає адвокат потерпілого Іван Василишин.

У Львові обвинуваченому у зґвалтуванні 12-річного хлопчика продовжили запобіжний захід. Фото: Еспресо.Захід

У Львові обвинуваченому у зґвалтуванні 12-річного хлопчика продовжили запобіжний захід. Фото: Еспресо.Захід

У Львові обвинуваченому у зґвалтуванні 12-річного хлопчика продовжили запобіжний захід. Фото: Еспресо.Захід

У Львові обвинуваченому у зґвалтуванні 12-річного хлопчика продовжили запобіжний захід. Фото: Еспресо.Захід

  • Нагадаємо, одне з попередніх засідань у справі левандівського ґвалтівника перенесли через несправну техніку – не змогли увімкнути відео.

  • Злочин стався 18 червня 2020 року. 18-річний підліток заманив хлопчика у безлюдні хащі одного зі спальних районів Львова та зґвалтував. Батьки потерпілого Олег та Софія Яцківи відразу забили на сполох, а друзі жертви допомогли ідентифікувати ймовірного злочинця. Його оперативно затримали цього ж дня.

  • Після упізнання, 20 червня, Залізничний рай­суд Львова обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 60 діб без права внесення застави.

  • 16 липня відбувся слідчий експеримент за участю потерпілого, слідчих, представників прокуратури і психолога. Затриманий участі в слідчому експерименті не брав. На початку серпня експертиза визнала ґвалтівника осудним.

  • 12 серпня йому було продовжено запобіжний захід на місяць.

  • У вересні 2020-го левандівський ґвалтівник все ще залишався під вартою. Захист узявся звинувачувати потерпілого, а новий адвокат схиляє слідство до того, що 12-річний хлопчик змусив 18-річного юнака себе зґвалтувати.

  • Уже опитали усіх свідків і судді перейшли до розгляду протоколів та експертиз. За попередніми даними, 18-річного звинуваченого уу зґвалтуванні можуть позбавити волі на термін до 15 років.

  • Адвокат потерпілого каже, що суд може затягнутися до осені 2021 року.

Коментарі

Позначки: ,