У Львові нема якісного громадського транспорту, – Телішевський

Новини 16 Липня, 2020 374

Львівська міська рада досі не розробила стратегії, як інтегрувати населені пункти майбутньої львівської ОТГ у міську систему транспортної інфраструктури. 

Про це у Фейсбуці пише депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський, пише Четверта студія.

Депутат оприлюднив фото із села Малехів, зроблені сьогодні не у час пік.

“Але вже величезна тягучка в бік центру Львова. Люди реально годинами простоюють, щоб дістатись на роботу, додому, відвезти дітей. Стоять вантажні автомобілі – стоїть бізнес. Величезна загазованість. Все це жахливі наслідки відсутності компетенції у міських чиновників”, – наголосив Телішевський.

Він додав, що незабаром буде створено Львівську ОТГ, куди увійдуть навколишні села, в тому числі й Малехів. Міська влада досі не розробила стратегії ,як інтегрувати ці населені пункти в міську систему транспортної інфраструктури.

“Зараз вже потрібно не думати, а діяти – будівництво розв’язок, реорганізація руху на завантажених перехрестях, запуск великогабаритного транспорту у прильвівські села, розбудова системи міського електротранспорту. Так, це величезний масив роботи, масштабні проекти, але якщо це не почати втілювати зараз, місто потоне у корках. Якщо немає якісної альтернативи у вигляді громадського транспорту, люди змушені користуватись приватними авто. Очевидно теперішня міська влада це не усвідомлює”, – написав Телішевський.

ℹ️Малехів. Фото зроблені сьогодні, не час пік, але вже величезна тягучка в бік центру Львова. Люди реально годинами…

Опубліковано Телішевський Ігор Четвер, 16 липня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , , , , ,