У Львові науковці проведуть конференцію

Новини 14 Вересня, 2021 199

У Львові 19-25 вересня відбудеться Всеукраїнська конференція наукових дослідників. Активні дослідники зберуться, щоб обговорити актуальні проблеми наукової сфери України.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

Тематика конференції передбачає участь представників усіх наукових напрямів у таких секціях:

  • природничі, технічні науки та математики;
  • біологія, медицина та аграрні науки;
  • соціальні та гуманітарні науки.

Захід ініціювали Виконавча рада Української науково-дослідницької асоціації у партнерстві з Науковим комітетом Національної ради з питань розвитку науки і технологій. Конференція відбудеться за підтримки Львівського конференц-бюро в рамках програми «Пакету підтримки».

Під час конференції 19 вересня відбудеться сніданок з Львівським конференц-бюро для представників національних медичних, наукових асоціацій. На зустрічі команда бюро буде говорити про підтримку наукових конференцій та переваги проведення їх саме у Львові.

Львівське конференц-бюро розповість про програму дофінансування національних та міжнародних конференцій на 2022 рік. Презентує конференц-можливості Львова, а також послуги конференц-бюро. Зокрема, розкажуть про допомогу в плануванні конференц-подій (підбір конференц-залів, готелів, ресторанів, технічних підрядників).

Коментарі

Позначки: , ,