У Львові намагалися сховати будівельне сміття під шаром ґрунту (ФОТО)

Галерея 29 Травня, 2026 103

На Пимоненка

На Пимоненка намагалися сховати будівельне сміття під шаром ґрунту

Про проблему повідомила ГО “Зручне місто”. На ситуацію відреагувала Сихівська районна адміністрація, працівники якої виїхали на місце інциденту.

Про це пише Четверта студія.

Роботи призупинили для перевірки. Підрядника зобовʼязали прибрати будівельні залишки та впорядкувати територію.

Нагадаємо, що зараз на вулиці Пимоненка облаштовують газони, встановлюють дорожні знаки і наносять розмітку. Водіїв просять обирати альтернативні шляхи об’їзду цієї ділянки.

Капітальний ремонт на вулиці Пимоненка розпочали у вересні 2025 року. Проєкт передбачає відновлення покриття та тротуарів, облаштування дощової каналізації, створення паркомісць, встановлення дорожніх знаків, нанесення розмітки, а також облаштування тактильної навігації та пониження на пішохідних переходах — для створення сучасного, безпечного та зручного громадського простору. Загальна вартість робіт 27,8 млн грн.

Фото: Зручне місто

Коментарі

Позначки: , , ,