У Львові на вулицях працювало 26 одиниць снігоприбиральної техніки, – мерія

Новини 27 Лютого, 2021 61

У Львові на Сихові від снігу не прибрали навіть міст, фото Гаряча лінія міста Львова

Комунальні служби продовжують роботи з очистки міста від снігу, зокрема, комунальники працюють над очисткою вулиць від снігу, ліквідацією снігових нависань та бурульок на дахах будинків, очисткою дощоприймачів. Станом на ранок в місті працювало 26 одиниць комунальної снігоочисної техніки.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Відтак, станом на ранок до прибирання міста залучено 26 одиниць комунальної снігоочисної техніки, ще 37 машин було на чергуванні. Для посипання доріг використано 3 м3 піскосуміші.

Вчора протягом дня до прибирання міста від снігу було залучено 74 одиниці комунальної снігоочисної техніки, ще 31 машина була на чергуванні. Для посипання вулиць і тротуарів використано 14 м куб піскосуміші та 3 тонни реагентів і солі.

Львівська міська рада просить власників машин не залишати їх біля тротуарів, щоб не ускладнювати рух громадського транспорту та роботу комунальних служб з очищення доріг та хідників від снігу.

Нагадаємо, загалом по місту до роботи в зимовий період підготовлено 138 одиниць комунальної снігоочисної техніки. З них безпосередньо снігоприбиральної техніки — піскосії, машини з плужно-щіточним обладнанням, тракторці – це 86 одиниць. Місто підготувало також 24 тис тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тис. тонн чистої технічної солі, і 86 тонн хімічного реагенту.

Коментарі

Позначки: ,