У Львові на вулиці Пекарській зрубають понад 40 дерев (ФОТО)

Новини 25 Лютого, 2021 790
У Львові на вулиці Пекарській зрубають понад 40 дерев. Фото: Варта1

У Львові на вулиці Пекарській зрубають понад 40 дерев. Фото: Варта1

На початку вересня 2020 року у Львові стартували ремонтні роботи на відрізку дороги від вулиці Мечнікова до вулиці Шімзерів. Згідно з проєктом, на цій ділянці мають капітально поремонтувати проїзну частину з бруківки та мозаїки. Про це повідомляє “Варта 1“, пише “Четверта студія”.

Уся бруківка, яку демонтують на вул. Пекарській, передадуть на зберігання, а потім її повторно використають. Окрім ремонту дороги, там замінять мережі водопостачання, каналізації, зовнішнього освітлення та зовнішнього газопостачання. А ще будуть нові мережі електро- та теплопостачання, мережі зв‘язку тощо. На Пекарській облаштують місця для паркування, збудують велосипедні доріжки та велосипедні смуги, поремонтують покриття тротуарів, світлофор. Також за проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення. Ремонтні роботи виконує ТзОВ «Вельт Капітал». Вартість робіт становить 109,4 млн гривень. Цю вулицю можна назвати студентською та туристичною, оскільки поряд розташовано два ВНЗ – Львівський ветеринарний університет та Медичний університет.

У межах реконструкції мають зрубати 44 дерева. З них – 10 в незадовільному стані, 21 в задовільному, інші 13 – в доброму стані. Збережуть 59 дерев. Згідно з технічним актом, кожне старе дерево, що не підлягає видаленню перебуває на збереженні у виконавця робіт. Сумарна вартість цих 59 дерев складає 2 млн гривень. Проєкт передбачує захист дерев, що перебувають на збереженні. Обгортки стовбурів на фото – це незадовільне виконання цього захисту, тому домовились про встановлення нормальних конструкцій які дійсно захищатимуть. Після реконструкції всі компоненти вулиці мають бути в ідеальному стані й без значних втручань проіснувати ще принаймні 40 років до наступної реконструкції.

Коментарі

Позначки: , , ,