У Львові на Шевченка розпочинають ремонтувати найскладнішу ділянку дороги

Новини 21 Липня, 2022 118

Сьогодні на ремонт закрили ще одну, передостанню, ділянку вул. Шевченка – на відтинку від вул. Юнаківа до вул. Бортнянського.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

Як розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, тут виконуватимуть ті ж роботи, що і на попередніх ділянках – демонтаж старого дорожнього покриття, демонтаж та заміна інженерних мереж, влаштування нового дорожнього одягу та загалом всієї вуличної інфраструктури і благоустрою.

Далі на капітальний ремонт закриють і останню ділянку вул. Шевченка – від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого. Загалом закінчити усі роботи на вул. Шевченка та відкрити її для проїзду планують до кінця року.

Але Микола Власюк наголошує, що ремонтники приступили до найскладнішої ділянки вул. Шевченка в частині заміни колектора. «Відтинок від вул. Юнаківа до вул. Ярослава Мудрого є має великий ухил.  Ця ділянка найскладніший в частині заміни колектора. Тут є 16 перехоплюючих камер. Та, сподіваємося, що до кінця року всі роботи виконаємо і вулиця Шевченка буде проїзною», – сказав Микола Власюк.

Нагадаємо, з 1 червня 2021 р розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка – ділянка від вул. Я. Мудрого до вул. Залізнична. Вартість робіт становить 186,6 млн грн.

Проєктом реконструкції вулиці Шевченка передбачено повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів, зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт.

Реконструкція всіх інженерних мереж згідно наданих технічних умов. Влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці, влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг, влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків. Влаштування тротуарів і пішохідних зон із забезпеченням комфортних умов для пересування та відпочинку маломобільних груп населення. Влаштування контактної мережі трамваю, вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.

Коментарі

Позначки: , ,