У Львові медики обурюються, що на них піариться партія Садового

Новини 09 Серпня, 2020 365

Фото: ФБ/Ярослав Мельник

Закликають “Самопоміч” кошти, які витрачаються на бігборди, скерувати в медичні установи

У Львові медична спільнота обурююється великою кількістю бігбордів у місті, на яких містяться заклики підтримати медиків з рекламою політичної партії “Самопоміч”.

Як пише “Четверта студія”, про це написав на своїй сторінці у ФБ Ярослав Мельник.

Як пише автор допису, “ось такими бордами нашпиговане цілісіньке місто. Якщо чесно, то не тільки такими. Там згадали і ветеранів і учителів і інвалідів і вояків і волонтерів і ще багато, багато кого. До всіх тих верств я особливого відношення не маю, хіба до волонтерів і медиків. Тому на них і хочу зупинитися”.

Як зазначає Ярослав Мельничук, “скажіть мені члени і членкині Самопомочі де, коли і кому допомогла ваша партія. Що вашою, ще донедавна парламентською партією, зроблено для потреб вояків і армії В масштабі країни? Що і в яку частину вашими партійцями поставлено? Як ваші депутати спричинилися до розбудови армії? В яку медичну установу був привезений гуманітарний вантаж від вашої партії? Скільки медичної апаратури закупили і презентували лікарням для боротьби з COVIDом? Хто з вас партійців, включаючи вашого патрона, витягнув з кишені гроші і купив ЗІЗ для опорних лікарень? Які мудрі рішення були вами проголосовані для того щоб хоч якось облегшити роботу медиків? Чи може ваші емісари домовилися за кордоном про постачання для населення тестів? Чи може ваші партійні потуги позитивно вплинули на епідситуацію в області? Та дідька лисого! Палець об палець, нікому ні на копійку!”

Він наголошує у своєму дописі на тому, що “коли прийшла пора виборів, то наша Самонеміч (вибачте, інакше вас не можу назвати) тут як тут. Біжіть усі, підтримуйте! А ми плакатик повісили, а далі збоку постоїмо і поглянемо що з того вийде. А потім затрубимо у Львівському Віснику яка ми помічна для усіх партійка. Не вийде! Львів‘яни вже розкусили з ким мають справу. І тепер локшинонавішування у вас не пройде. Народ помудрів”.

У коментарях до допису, зокрема, зазначається, що “краще б гроші, які витратили на бігборди” – віддали на потреби медиків”.

 

Коментарі

Позначки: , , , , , , , , ,