У Львові латають ями на дорогах

Новини 18 Лютого, 2022 286

У Львові за три тижні обіцяють залатати усі ями

На дорогах Львова вже ліквідували гостороаварійні ями на площі близько 8 тис м2

Роботи з ліквідації гостроаварійних ям на вулицях Львова тривають. Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з огляду на погодні умови, зараз ямковість ліквідовують гарячим асфальтом.

Про це пише Четверта студія.

Станом на сьогодні відремонтовано близько 8 тис м2 дорожнього покриття.

У Львові за три тижні обіцяють залатати усі ями

«Погодні умови дозволяють проводити ліквідацію гостроаварійних ям на дорогах міста. Працюємо гарячим асфальтом, а також до роботи залучаємо чеську машину, яка розігріває асфальт і дозволяє проводити ліквідацію ям навіть при мінусовій температурі.

У Львові за три тижні обіцяють залатати усі ями

Так, вже цього року провели роботи з ліквідації ямковості та провели поточний ремонт на площі приблизно 8 тис м– це по всьому місту і приєднаних громадах. Кошти на ці роботи передбачені у бюджетах районних адміністрацій», – повідомив Іван Матківський, в.о. начальника управління інженерного господарства ЛМР.

У Львові халатно ремонтують ями

Нагадаємо, як повідомляв Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, основним каталізатором вибоїн є часте замерзання-розмерзання. Внаслідок таких кліматичних умов і утворюється досить багато пошкоджень на дорожньому полотні.

У Львові за три тижні обіцяють залатати усі ями

«Зрозуміло, що одномоментно ліквідувати всі гостроаварійні ями при нашому ресурсі не можливо, але роботи тривають у всіх районах і, за сприятливих погодних умов плануємо усі критичні місця ліквідувати», – повідомляв Олександр Одинець.

Коментарі

Позначки: ,