Піар Москаленка на маршрутках провалився
У Львові далі курсують автобуси без кондиціонера
Про це пишуть у мережі, інформує Четверта студія.
“48 автобус, всі вікна автобуса глухі, кондиціонер не працює (зі слів водія), дихати в автобусі нічим, по відчуттям градусів 40 спеки всередині.
Чому такі автобуси на лінії працюють, якщо кондиціонер несправний, а вікна тут не відкриваються конструктивно?”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі
Більше новин читайте на телеграм-каналі Четвертої студії, а також у спільноті "Новини Львова"
Позначки: кондиціонери, Львів, Львівська міська рада, маршрутки Львова, маршрутки Садового







