У Львові комунальники Садового не дають дітям кататися на санчатах (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 16 Січня, 2021 2 765

Скриншот відео ФБ/Степан Яремко

Засипають спуски і гірки в парках піском

У Львові городяни нарікають, що діти довго чекали на сніг, а коли він з’явився у парках міста – гірки почали засипати піском комунальники.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляється у соцмережах.

«Початок парку Погулянка. Діти чекали снігу два місяці. Канікули. Тільки почали кататися на санках і тут прийшов комунальник і посипав гірку піском! Зі всього району сюди роками приїжджають діти кататися. Таке враження що це робиться спеціально! Вздовж парку більше ніде не посипали… Прохання до адміністрації парку не посипати піском всієї ділянки! Можна ж було 1м ширини від одного краю, а решта лишити дітям!», – зазначає у зверненні на «Гарячу лінію міста Львова» у ФБ Іруся Квіточка.

Про аналогічну ситуацію повідомляється у Дублянах.

«Гуляючи по алейках університету, побачила як якийсь д…..л посипав гірку не знаю чим сіллю, чи чимось іншим. Декілька днів діти катались з цієї гірки, були позитивні емоції, сміх. Скільки тої зими, минулого року взагалі напевно діти не катались, і тут зараз одній тупій особі треба зіпсувати настрій багатьом діткам. А саме головне посипав гірку, а з двох сторін є тротуари то там взагалі не посипано. Тим паче зараз університет не працює, на роботу ніхто не ходить! Мені цікаво чи та особа часто вставляє палки в колеса?!», – зазначає у дописі на сторінці спільноти «Мої Дубляни» у ФБ Мар’яна Дуда.

Довідково. Львівський державний аграрний університет – один з найдавніших та найпрестижніших в Україні вищих навчальних закладів аграрної освіти. Його історія починається 9 січня 1856 року, коли в селі Дубляни під Львовом була відкрита рільнича школа.

Лісопарк «Погулянка» — зелена зона (лісопарк) у Личаківському районі Львова. Парк розташований між вулицями Пасічною, Вашингтона, Зеленою та місцевістю Погулянка; північна частина парку межує з Ботанічними садом Львівського університету.

Коментарі

Позначки: , , , , , , , , ,