У Львові кілька місяців облаштовуватимуть пішохідний перехід

Новини 05 Липня, 2024 407

На Стрийській – Рубчака

Комісія транспорту розглянула дорожню карту електронної петиції “Організація пішохідного переходу на перехресті вулиць Рубчака – Стрийська“.

Про це пише Четверта студія з посиланням на партію ВАРТА.

Йдеться про часткову реконструкцію перехрестя із зміною світлофорного регулювання коштом забудовника. Також планують облаштувати пішохідний перехід з вулиці Рубчака на вулицю Стрийську, нанести розмітку та встановити дорожні знаки.

На думку голови комісії Ігоря Зінкевича, уся реконструкція займе кілька місяців.

«Я неодноразово звертався до міського голови, департаменту міської мобільності з проханням навести лад на перехресті вулиць Рубчака – Стрийська, адже воно є небезпечним для пішоходів. Депутати підтримали петицію мешканців і тепер маємо дорожню карту її реалізації. Сподіваюсь, що замовники зможуть притягти до відповідальності забудовника, який облаштував цю розв’язку і за його кошт буде проведено реконструкцію», – розповів Igor Zinkevych.

Крім цього, члени комісії заслухали інформацію про хід реалізації електронного квитка за пів року.

З 1 липня триває тестовий період пересадкового квитка. Наразі ним можуть скористатись студенти і лише через деякий час усі пасажири.

За цей період фіксується збільшення безготівкової оплати за проїзд та зменшення готівкової. Також виросла кількість нових маршрутів. Зокрема, вдалось збільшити випуск громадського транспорту на 54 одиниці.

Коментарі

Позначки: , , , , , , ,