У Львові іноземець «поселився» у торговому центрі (ФОТО)

Новини 27 Вересня, 2021 240
У Львові іноземець «поселився» у торговому центрі. Фото: Національна поліція

У Львові іноземець «поселився» у торговому центрі. Фото: Національна поліція

Громадянина однієї з країн Західної Європи викрили оперативники Управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з співробітниками Головного управління державної міграційної служби у Львівській області в рамках проведення операції «Мігрант».

Як пише “Четверта студія”, про це повідомляє Поліція Львівської області.

Як встановили правоохоронці, раніше співробітники Головного управління державної міграційної служби у Закарпатській області прийняли рішення про примусове повернення іноземця до країни походження. Однак, зобов’язання про повернення він не виконав, натомість – переїхав з Закарпатської області у Львів. Тут він «поселився» в одному з торгівельно-розважальних центрів – спочатку на території паркінгу, а потім перебрався у приміщення центру.

Іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ч.1 ст.203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення, винесено постанову про накладення на нього штрафу, а також поміщено до Волинського ПТПІ для встановлення особи та подальшого примусового повернення в країну походження.

Нагадаємо, цільові профілактичні заходи «Мігрант» проводяться на території України з метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства в міграційній сфері.

Коментарі

Позначки: , ,