Фото
У Львові електромобілі заряджають із підвалу
Про це пишуть у спільноті “Варта-1”, інформує Четверта студія.
“Хто оплачує зарядку електро автомобіля, якщо заряджається від підвалу загального користування? Під’їзд чи будинок?
Чи взагалі така зарядка є нормальною з питань пожежної безпеки”, – йдеться у повідомленні.
Коментарі
Більше новин читайте на телеграм-каналі Четвертої студії, а також у спільноті "Новини Львова"
Позначки: електромобіль








