У Львові депутати стали на захист академії сухопутних військ

Новини 16 Травня, 2024 32

Петро Адамик. Фото 4studio

Звернулись всі разом, щоб ми не плутали інцидент між двома фізичними особами, який відбувався, слідча комісія працювала

Львівські депутати стали на захист академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Вголос.

Раніше заклад військової освіти звинуватили у ряді порушень, зокрема використанні протермінованих продуктів та цькуванні курсантів.

Своє слово у цій історії сказали міські депутати. Під час засідання сесії вони заявили, що виступають проти приниження авторитету навчального закладу.

Всі в залі одноголосно підтримали позицію щодо захисту керівництва академії. Міські обранці переконані, що рішення слідчої комісії щодо виявлених порушень не відповідає дійсності. Окрім того, на їхню думку, поширення цих звинувачень можуть бути повʼязані з інтересами окремих осіб.

«Звернулись всі разом, щоб ми не плутали інцидент між двома фізичними особами, який відбувався, слідча комісія працювала, і репутація вищого військового навчального закладу, який для країни має велике значення. Ми вважаємо, що це посягання», – розповів голова фракції «ЄС» у міськраді Петро Адамик.

Ба більше, на думку депутатів, націлена проти академії антикампанія може грати на руку ворогові та підривати обороноздатність країни.

«Зараз такий час що треба зважати на всі ситуації, які відбуваються в державі. Ця ситуація є небезпечною, бо вороги можуть цим маніпулювати», – додав депутат від «ЄС» Роман Грицевич.

Також депутати додають, що національна академія сухопутних військ за час роботи виховала велику кількість відомих військових, які зараз боронять нашу країну від ворога, тому вважають неприпустимим паплюжити ім’я вишу.

Про те, що це націлена дискредитація раніше заявляло і саме керівництво навчального закладу.

Коментарі

Позначки: , , , ,