У Львові чоловік отруївся чадним газом

Новини 09 Квітня, 2021 33
На Львівщині розпочався конкурсний відбір проектів за Програмою газифікації населених пунктів. Фото: прес-служба ЛОДА.

Вчора, 8 квітня, у Львові трапилось ще одне отруєння чадним газом. Загалом від початку року по місту зафіксували 24 випадки отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждало 55 людей, з них 21 дитина. На жаль, троє людей загинуло.

8 квітня близько 18.10 год. у квартирі багатоквартирного будинку на вул. Скрипника (Сихівський район) отруївся чадним газом чоловік, 1997 року народження. Його у стані середнього ступеню важкості доправили в обласну клінічну лікарню. Обставини події встановлюють.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише “Четверта студія”.

Фахівці вкотре наголошують, основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо – цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

Коментарі

Позначки: , ,