У Львові через концерт Вакарчука перекрили рух на деяких вулицях

Новини 18 Вересня, 2021 74

"Океан Ельзи" дасть великий концерт біля університету Франка

З нагоди 360-річчя Львівського національного університету ім. І. Франка гурт «Океан Ельзи» дасть безкоштовний концерт.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

Музиканти виступлять на спеціальній сцені перед головним корпусом університету вже сьогодні, 18 вересня.

Також через виступ є деякі зміни в русі транспорту, відтак, у мешканців Львова просять вибачення за тимчасові незручності.

Так, у зв’язку з підготовкою та проведенням концерту, з 01.00 год 18 вересня на вул. Університетській для руху транспорту перекрита права крайня смуга у напрямку руху від вул. Листопадового Чину до вул. Січових Стрільці, а з 14.00 год і до 05.00 год 19 вересня закритою буде вся вул. Університетська.

Далі 18 вересня з 16.00 год. до 00.00 год. для руху транспорту буде закрита вул. Листопадового Чину від пл. Григоренка до вул. Новаківського, вул. Лепкого, вул. Огієнка, вул. Гоголя, вул. Крушельницької, вул. Словацького на відрізку від вул. Словацького до вул. С.Стрільців, вул. С.Стрільців на відрізку від вул. Словацького до вул. Костюшка.

Щодо змін у русі транспорту, то 18 вересня тролейбусний маршрут № 32 не курсує, а тролейбуси № 22 їздить за маршрутом «Автовокзал – вул. Суботівська» по вул. Ряшівська – вул. Городоцька – вул. Сяйво – вул. Широка.

Також з 16.00 год. автобусні маршрути №33 та №38 курсуватимуть до вул. Коперника – зупинка громадського транспорту «Головна Пошта».

Автобусні маршрути №15 та №43 з 16:00 год. у частині зміни руху курсуватимуть вул. Устияновича – вул. Бібліотечна –  вул. Дорошенка – вул. С. Бандери – вул. Коперника – вул. Дорошенка – далі за маршрутом.

Коментарі

Позначки: , ,