У Львові біля Ратуші в небо здійметься таємничий червоний дим

Новини 18 Травня, 2018 2 076

У Львові пройде перформанс «Чорний клуб»

21 травня об 11:00 біля фонтану богині Діани на площі Ринок відбудеться прес-конференція-перформанс «Чорний куб» приурочена до відкриття третього міжнародного фестивалю сучасного мистецтва і креативних індустрій New Wave Exhibition. Біля міської Ратуші в небо здійметься таємничий червоний дим, загадкові червоні люди вийдуть вслід за брутальним майстром, який зробить вихід з чорного куба за допомогою бензопили. Про це повідомили організатори.

Якою ідеєю поєднуються усі ці компоненти, розкажуть організатори фестивалю під час прес-конференції, яка проходитиме у форматі перформансу в самісінькому серці міста.

Нагадаємо, що 25-27 травня у Львові, на території клубу FestRepublic (вул. Старознесенська, 24-26), втретє відбуватиметься міжнародний фестиваль сучасного мистецтва і креативних індустрій New Wave Exhibition (NWE). Подія збирає молодих митців з усієї України з метою створення постійно діючої арт-платформи для комунікації людей творчості та розвитку розвитку української арт-індустрії.

Цьогоріч свої роботи, інсталяції та перформанси представлять понад 70 українських художників. Окрім цього у програмі фестивалю заплановано виступи театрів, кінопокази, лекції, панельні дискусії, зону віртуальної та доповненої реальностей, ярмарка хенд-мейд брендів. Функціонуватиме три сцени електронної музики, фуд-корт, дитяча зона та ранкова йога на даху заводу. Також відбуватиметься перший в Україні міжнародний бітбокс батл та поетичний батл зі зірковим суддівським складом, імена якого поки не розкриваються.

Фестиваль відвідають чимало знаменитостей, серед них: Фагот з гурту ТНМК (зіграє DJ-ceт після Open Show у перший день події); Слава Фролова (телеведуча, журі талант шоу “Україна має талант”, засновниця фонду підтримки і розвитку молодого мистецтва України та культурно-соціального проекту “Арт-Пікнік”), яка прочитає лекцію та візьме участь у панельній дискусії разом з зі заступником міського голови Львова Андрієм Москаленком, художниками Влодком Кауфманом та Лесем Панчишином, бізнесменом Андрієм Худо та експертом з продаж Людмилою Калабухою. Також захід з лекціями відвідають Шоу-програма фестивалю теж наповнена чималою кількістю сюрпризів серед яких: єдина у світі оперна діва, яка грає на музичному інструменті майбутнього –  лазерній арфі, DJ сет від Raft Tone (Eurovision 2017), люмінісцентні балерини, барабанне та паперове шоу, танцювальний флеш-моб  від фіналіста проекту «Танцюють всі» Вадима Лященка.

Музичним хедлайнером рейв вечірки буде відомий у Європі діджей Summer of Haze. Подію відвідають багато українських блоґерів, а двоє з них Леонід Мартинчик та Марія Оз (більше відома на теренах Instagram під нікнеймом Духовное Лицо) прочитають лекції для гостей фестивалю.

Окрім незвичних мистецьких інсталяцій, виставкої зони 18+, відвідувачі матимуть змогу торкнутися мистецтва у прямому розумінні цього слова під час фестивальних майстер-класів: з малювання оголеної натури, стріт арту, бітмейкінгу, анімації. Шоу-кейс з бітбоксингу також дасть фіналіст проекту «Україна має талант» Олександр Глух (Big Brother). Наприкінці фестивалю буде проводитися закритий аукціон з продажу картин, куди запрошуються відомі львів’яни. В програмі аукціону вони матимуть змогу повчитися малювати оголену натуру, а також отримати майстер-клас зі скретчингу. З більш детальною програмою фестивалю можна ознайомитися на сайті www.nwe.com.ua

Основне гасло фестивалю New Wave Exhibition – «Я – меценат мистецтва» доносить до людей меседж, що кожен може підтримати українську арт-індустрію. Така підтримка є вкрай важливою, адже мистецтво і креативні індустрії – це основний рушій розвитку культури, формування цінностей та еволюції свідомості.

Коментарі

Позначки: ,