У Львові байкери здали кров для потребуючих (ВІДЕО)

Новини 11 Червня, 2021 40

Львівські байкери здали кров для потребуючих. Організували акцію волонтери благодійного фонду “Крила Надії”. Її приурочили до Дня донора, який відзначають 14 червня. Так хочуть залучити більше людей здавати кров.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Суспільне.

Долучилися до здачі крові учасники байкерського клубу Lions MC та громадської організації “МотоДопомога”.

“Байкери є ризикова група людей. Дай Бог, щоб так не було, але, можливо, і самим колись потрібна буде така допомога”, – каже байкер Віталій Смоловий.

“Це не є адресний збір, це для тих, кому зараз потрібна кров. У першу чергу це, звичайно, діти з онкологією, лікування онкології, як дитячої, так і загалом, не можливе без переливань донорської крові. Люди більш охоче здають для своїх рідних, знайомих, коли трапляється біда. І десь лише третина донорів здає кров безадресно”, – каже керівниця програми благодійного фонду “Крила Надії” Марина Анісімова.

Донором може бути практично кожна людина, якій виповнилося 18 років, розповідає лікарка Центру служби крові Христина Лашків.

“Практично здорова, тобто не має ніяких хронічних захворювань, яка не приймає ніяких препаратів, не стояла на обліку. Старатися не їсти нічого жирного день перед тим, не дозволяється три доби вживати алкоголь. Зранку легенький сніданок можливий”, – пояснює лікарка.

Здати кров у Львові можна у Центрі служби крові, за адресою Пекарська, 65. Донорів тут чекають щобудня з 8.30 до 13.00.

Коментарі

Позначки: , ,