У Львові 13-річний хлопець на електросамокаті врізався у Toyota та потрапив до лікарні

Новини 20 Травня, 2026 13

ДТП сталась на проспекті В’ячеслава Чорновола

У Львові 13-річний водій електросамоката не впорався з керуванням та зіткнувся з Toyota Corolla.

Дитина отримала травми та була госпіталізована.

Про це 20 травня повідомив департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА, пише Четверта студія.

ДТП сталась 19 травня на проспекті В’ячеслава Чорновола. 13-річний водій електросамоката Kukirin не справився із керуванням та врізався в автомобіль Toyota Corolla. Внаслідок іциденту хлопець був госпіталізований в травматологію лікарні святого Миколая.

Нагадаємо, нещодавно за один вечір до лікарні у Львові потрапили 25 травмованих дітей. За словами лікарів, більшість травм сталися через падіння з електроскутерів, самокатів, мотоциклів та інших засобів пересування, якими діти та підлітки користувалися без належного контролю дорослих.

До слова, у Львові зареєстрували дві петиції, що мають на меті обмежити використання електросамокатів у місті. Обидва звернення з’явились на порталі електронних петицій Львівської міськради наприкінці квітня.

Коментарі

Позначки: , , ,