У Львівському онкоцентрі провели обстеження новоутворень шкіри військовослужбовцям Нацгвардії

Новини 01 Травня, 2024 113

За словами лікарів, такі дні профілактики є необхідними особливо зараз, коли в боротьбі військові забувають про своє здоровʼя

У комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр» захисникам та захисницям Національної гвардії України провели обстеження новоутворень шкіри в рамках місяця обізнаності про меланому.

«Військові щодня відстоюють нашу державу і кожного з нас, а ми відстоюємо здоровʼя. Сьогодні наші лікарі провели огляд родимок у наших захисників та захисниць, дали їм рекомендації, а когось скерували на додаткові обстеження», – розповів в. о. генерального директора Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, депутат Львівської обласної ради Олег Дуда.

Серед тих, хто пройшов обстеження є Ольга Скрипнюк, начальник медичної служби Військової частини 4114. Жінка зазначила, що такі обстеження є дуже важливими.

«Запобігати хворобі легше, ніж лікувати. Нас оглянули, проконсультували, пояснили які є ризики розвитку меланоми і як можна запобігти розвитку захворювання», – підкреслила Ольга Скрипнюк.

За словами лікарів, такі дні профілактики є необхідними особливо зараз, коли в боротьбі військові забувають про своє здоровʼя.

За інформацією Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, зараз у Львівській області на обліку перебуває понад 2 тисячі пацієнтів із діагнозом меланома.

Тільки за перші три місяці 2024 року у Львівській області виявили 38 нових випадків захворювання на меланому. У 14 людей захворювання діагностували під час профоглядів. У I та II стадіях про свій діагноз дізнались 23 людини, в III стадії – 5 і 1 людина, дізналась, що захворіла вже у IV стадії.

Меланома – це найагресивніший тип раку шкіри, який розвивається з пігментних клітин, може виникати на місці родимок, або навіть на здоровій шкірі. Щороку ця недуга забирає життя тисяч людей у всьому світі. Водночас у ранніх стадіях цей тип раку добре піддається лікуванню.

Коментарі

Позначки: ,