У Львівській області з’являться три платні автомобільні дороги

Новини 06 листопадаа, 2019 1 453

Ілюстрація: "Погляд"

Мають намір передати у концесію дороги Львів – Стрий, Львів – Тернопіль та Львів – Краковець

 Міністерство інфраструктури України має намір передати у концесію дороги M-06 Львів – Стрий, M-09 Львів – Тернопіль та M-10 Львів – Краковець. Відтак за користування ними зніматимуть плату, яку скеровуватимуть на утримання їх у належному стані.

Як пише «Четверта студія», про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час свого виступу на інвестиційному форумі у Маріуполі.

Наразі йдеться про шість таких доріг загалом в Україні.

Владислав Криклій представив учасникам форуму інвестиційні проекти, над якими працює Міністерство інфраструктури.

«Завдяки новому закону про концесію, наш фаворит – концесія інфраструктурних об’єктів. Ми вже оголосили концесійні конкурси у портах. До 6 грудня 2019 року можна подати заявку на концесію порту Херсон, до 16 грудня – порту Ольвія. Для тих, хто не встигне у грудні, ми готуємо пакет концесійних конкурсів у портах Маріуполь, Бердянськ, Одеса та паромного комплексу у порту Чорноморськ.  За підтримки Світового банку ми працюємо над проектами концесійних доріг M-06 Львів – Стрій, M-09 Львів – Терпопіль, lM-05 Київ- Біла Церква, M-10 Львів-Краківець. У співпраці з МФК ми допомагаємо місцевим громадам підготувати концесію аеропортів Херсон, Чернівці, Запоріжжя та карго терміналу в аеропорту Біла Церква. Також ми готуємо концесійні проекти залізничних вокзалів Харкова, Дніпра,  Хмельницького,  Миколаєва, Чопа», – заявив Міністр інфраструктури.

Владислав Криклій поділився планами щодо проекту Київ S–Bahn, який планується реалізувати спільними зусиллями держави та приватних інвесторів: «Маршрут протяжністю більше 300 км має з’єднати Київ та майже 50 залізничних станцій, а також станції метро. 53 млн. осіб – запланований щорічний обсяг перевезення. Єдиний квіток на всьому маршруті».

 

Коментарі

Позначки: , ,