У Львівській області продовжили карантин ще на тиждень: відома причина

Новини 05 Червня, 2020 374

На Львівщині спостерігається висока кількість звернень і стабільно високі цифри госпіталізованих хворих.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький, пише Четверта студія.

За попередню добу, як і усі попередні, найбільші показники захворюваності показує саме Львів. Враховуючи, що показники постійно зростають і впевнено наближаються до позначки 100 нових інфікованих на добу, про послаблення карантинних заходів не йдеться. Я переконаний, що в цій ситуації нашим пріоритетом має бути життя і здоров’я мешканців Львівщини.

Останнім часом спостерігається масове недотримання карантину серед людей, саме це і стає причиною погіршення епідеміологічної ситуації. Вкотре прошу не нехтувати власною безпекою, дотримуватись правил гігієни та враховувати карантинні заходи.

“Якщо аналізувати показники, то Львівська область не входить в ту межу, яка дозволяє послаблення карантину, адже кількість пацієнтів зі Львова становить левову частку серед усіх інфікованих”, – повідомив Козицький.

❗️Карантин на Львівщині продовжено ще на тиждень ❗️На Львівщині спостерігається висока кількість звернень і стабільно…

Опубліковано Максимом Козицьким Пʼятниця, 5 червня 2020 р.

Постанова Кабміну передбачає три критерії, за якими можна послаблювати карантин. Львівщина попадає під послаблення лише по двох.

За його словами, по інцидентності область не проходить межу, за якою можна пом’якшувати карантин.

Відтак, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення продовжити карантин на території області до 12 червня.

Коментарі

Позначки: , , ,