У Львівській області громадський транспорт курсуватиме наполовину порожній

Новини 25 Січня, 2022 859
У Львові через ремонт вулиці Шевченка перестане курсувати автобус №6А. Фото: відкриті джерела.

Фото: відкриті джерела.

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних,  мають перейти на дистанційну форму навчання. 

Як пише “Четверта студія”, про це повідомляє Львівська ОДА.

«Ми проаналізували  захворюваність дітей і зазначу, що  з 11 по 24 січня у 1754-х дітей підтвердився Covid-19.  Окрім того, є позитивна динаміка наповненості дитячих ліжок і станом на сьогодні 165 дітей є на лікуванні у стаціонарах”, – зазначив керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Також він зазначив, що під час засідання комісії департамент охорони здоров’я ЛОДА пропонуватиме заборонити  проведення будь-яких розважальних заходів.

Окремо діятимуть обмеження щодо перевезень у  громадському транспорті, зокрема, дозволені будуть лише перевезення із заповненістю не більше 50% пасажирів.

Якщо динаміка із захворюваністю в області буде зберігатись або ж далі зростатиме, то з 1 лютого припинять роботу закладів громадського харчування із дозволом працювати лише “на виніс”.

«Для того, щоб стримати поширення коронавірусної інфекції та статистики до зменшення серед дитячого населення, ми змушені вдаватись до таких дій», – додав Орест  Чемерис.

Коментарі

Позначки: , ,