У лісі на Старосамбірщині знайшли тіло 59-річного чоловіка

Новини 02 Лютого, 2021 49

Фото ілюстративне з відкритих джерел

В урочищі Паучинське в лісовому масиві неподалік села Тисовиця Старосамбірського району місцевий мешканець натрапив на тіло незнайомого чоловіка. Викликав поліцію.

Про це пише Четверта студія з посиланням на LMN

Правоохоронці обстежили одяг покійного, виявили його особисті документи.

У паспорті небіжчика зазначалося, що він народився у 1961 році.

Чоловік мешкав у сусідньому селі Велика Лінина.

«Покійний був дуже добрим, привітним. У нашому селі поселився нещодавно, коли з дружиною розійшовся. Його мати померла, тому жив сам у батьківській хаті. Сусідами та односельчанам допомагав, як в кого яка важка робота була. У нашому селі також його сестра мешкає, то інколи до нього заходила», – розповідають LMN мешканці Великої Лінини.

Люди кажуть, що цей чоловік зник ще у п’ятницю, 29  січня. Очевидці пригадують, що у той день бачили його у Лаврові біля місцевої крамниці. Питав, як дійти до села, в якому мешкав.

«Мабуть, він заблукав. Його тіло лежало за 3 кілометри від Великої Лінини. Точної причини смерті ще не знаємо, чекаємо на висновок експертизи. Слідів насильницької смерті на тілі не виявили. Кажуть, що у чоловіка були проблеми зі серцем, – зазначають LMN старосамбірські правоохоронці. – Його тіло було притрушене снігом. Якби не цей випадковий перехожий, то невідомо, коли би його й знайшли».

Коментарі

Позначки: