У лікарні швидкої допомоги Львова, під час порятунку пацієнта обікрали лікаря

Новини 24 листопадаа, 2019 960

Фото: hospital-4792

Злочин зафіксувала камера відеоспостереження

У Львові 23 листопада, коли медики «швидкої», травмпунктів та інших медичних установ, окрім звичайних викликів, були завантажені викликами на ДТП та травмування людей, в приміщенні лікарні швидкої допомоги обікрали лікаря.  Медика обікрали  під час прийому хворого, якого привезла бригада швидкої допомоги.

Як пише «Четверта студія», про цей інцидент написала у спільноті «Сама «швидка» допомога» Ганна Возняк.

Скриншот ФБ/”Сама “швидка” допомога”

«В Калуші познущались морально над бригадою швидкої, а сьогодні у Львові стався прикрий інцидент: в ЛШМД під час прийому привезеного хв.бр. із ПС1 із кишені куртки лікаря украли мобільний робочий смартфон – це зафіксовано на відеокамері прйомного лікарні, видно не подумало бидло, яке крало, що в нас є відеоспостереження. По доброму підкинь або віддай смартфон державний. Вже обнагліли, щоб у швидкої красти, яка може в майбутньому колись спасати твоє злодійське життя або твоїх родичів…», – йдеться у коментарі Галини Возняк, під дописом у спільноті «Сама  «швидка» допомога» про знущання над фельдшеркою швидкої допомоги у місті Калуш.

Як повідомляося, у Калуші розлючений натовп атакував медпрацівницю — фельдшерку бригади «швидкої».

Виїзд бригади «швидкої» медичної допомоги на дорожньо-транспортну пригоду, яка трапилася ввечері 21 листопада на проспекті Лесі Українки у Калуші, вилився у шокуючий інцидент: розлючений натовп атакував медпрацівницю — фельдшерку бригади «швидкої».

Про подробиці інциденту «Вікнам» розповів виконуючий обов’язки головного лікаря Калуської станції швидкої невідкладної медичної допомоги Юрій Єйна, який був на місці події.

“Після того, як надійшов виклик про автоаварію на проспекті Лесі Українки, бригада швидкої негайно виїхала на місце події. Наша диспетчерська служба знаходиться в Івано-Франківську, всі виклики фіксуються, бригади забезпечені планшетами. У даному випадку від моменту виклику до приїзду бригади на місце події минуло в межах шести хвилин. Для виїздів по місту показник становить до 10 хвилин. Тому всі закиди, що, мовляв, «швидка» довго добиралася, є безпідставними.

За пів години після виїзду мені зателефонували і повідомили, що машина «швидкої» і бригада заблоковані натовпом, а наших працівників мало не б’ють. Відповідно, я одразу ж виїхав на місце події. Там побачив, що досить великий натовп оточив машину, люди поводилися агресивно, погрожували медпрацівникам, ображали, обзивали їх. Мене спочатку до машини не пропускали, бо я нібито приїхав вигороджувати своїх працівників. Урешті-решт, я таки пробився до машини «швидкої». На запитання «у чому справа» отримав відповідь, що фельдшерка п’яна. На це відповів: такого не може бути. Фельдшерка – калушанка, 1975 року народження, більше двадцяти років працює на «швидкій». Працює добросовісно і жодних нарікань на її роботу ніколи не було. Більше того, вона взагалі не вживає алкоголь. Тож, поцікавився: на підставі чого такі звинувачення? Відповідь була такою: в неї блищать очі і вона труситься”, — розповів Юрій Єйна.

Після цього фельдшерку, яка перебувала в кабіні «швидкої», силою витягнули з машини і посадили в салон. Тут же перебували люди з натовпу і працівник поліції з приладом для визначення вмісту алкоголю у крові.

“Більше того, четверо-п’ятеро чоловік тримали мобільні перед обличчям фельдшерки і знімали це все на відео. Супроводжувалося все криками, матюками, образами і погрозами. Аргументи, що це ненормально, що вони не мають права так себе поводити, не справили ніякого враження. Тож, ми порадилися і вирішили зробити тест на алкоголь. Це тривало хвилин двадцять. Фельдшерка в стресі спочатку не могла нормально подути в трубку, потрібен великий обсяг повітря і в неї це не виходило. Урешті-решт, тест було зроблено. Аналіз показав відсутність алкоголю в крові медпрацівниці. Відтак працівник поліції вийшов з машини і показав усім нульові показання приладу, що все нормально. Після цього сторонні особи вийшли з машини і натовп почав розходитися. Я навіть не знаю, чи хтось вибачився перед нашою працівницею”, — зазначив Юрій Єйна.

Відео: Фіртка Франківськ

Коментарі

Позначки: , , , ,