У Києві відкриють відремонтований Будинок профспілок

Новини 29 Січня, 2018 64

Будинок профспілок під час Революції Гідності

До 1 березня у Києві відкриють відремонтований фасад Будинку профспілок, що постраждав від пожежі під час Революції Гідності

“З 1 березня буде відкриватися фасад Будинку профспілок. А внутрішні роботи будуть продовжуватися”, – заявив голова прес-служби Федерації профспілок України Юрій Работа, передає “Укрінформ“.

 За його словами, в будівлі не буде кафе та розважальних центрів, натомість передбачені “кімнати для музею Революції”.

Також Работа додав, що внутрішні роботи у будівлі планується завершити до Дня Незалежності.

Як відомо, Будинок профспілок згорів у ніч на 19 лютого 2014 року під час масових акцій протесту в Києві.

Будівлю, яку активісти використовували як штаб Національного опору, під час штурму Майдану підпалили силовики.

11 березня 2015 року ескіз реконструкції Будинку профспілок здійняв хвилю обурення в соцмережі. Юзери висміяли його у фотожабах та порівняли з Хонкою Януковича, МАФим, танком і навіть жіночими статевими органами.

Однак, представник організації, що намалювала ескіз пояснила, що робота, яка наробила галасу в інтернеті, – це не проект, а лише художнє бачення архітектора.

За її словами, футуристичний проект реконструкції Будинку профспілок символізує крила янгола і має на меті вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні. Його планували подавати на конкурс щодо облаштування Території гідності на Майдані Незалежності.

Директор Благодійного фонду “Відродження Будинку профспілок” Василь Андреєв запевнив, що Будинок профспілок після реконструкції буде таким, як до пожежі.

Однак, попри ці заявив, на Будинку профспілок були незаконно добудовані два поверхи загальною площею близько 800 квадратних метрів.

Згодом стало відомо, що незаконні поверхи над Будинком профспілок на замовлення Київської міської ради профспілок добудувала компанія “Буд Жил-Пром”.

Незаконну надбудову обіцяють знести в обмін на землю на Хрещатику.

Коментарі

Позначки: ,