У Франківську закликають долучатися до благодійної акції з допомоги військовим

Новини 12 Червня, 2024 34

«Серця вдячності»

Франківців та франківок запрошують долучитися до благодійної акції зі збору найнеобхідніших речей для військових. Ініціативу проводять в освітньо-культурному та волонтерському Гончаренко центрі.

Про це пише Четверта студія.

Як зазначають організатори, на базі простору для військових збиратимуть бокси з найнеобхіднішим — ліками, продуктами харчування, зігрівайками та засобами гігієни.

«Військові на фронті щодня борються за майбутнє України, а наше завдання — допомагати їм. Захисникам дуже важливо відчувати вдячність від нас за те, що вони роблять для України та українців. Ми з командою вирішили організувати теплу акцію та передати військовим частину нашої любові. Закликаємо франківців та франківок приносити найнеобхідніше до Гончаренко центру — ми подбаємо, аби військові отримали частину тепла якнайшвидше», — діляться у просторі.

Усіх охочих долучитись до акції заохочують приносити сухі душі, білизну, печиво, солодощі, чай, каву, зігрівайки, ліки, дитячі малюнки та вітальні листівки у Гончаренко центр Івано-Франківськ за адресою вул. Незалежності, 113.

«Ми запустили цю акцію ще в лютому — відтоді нам вдалося передати військовим більше 150 кілограмів допомоги. Але зупинятися ми не плануємо — тож закликаємо небайдужих франківців та франківок долучатися до акції. Наближати перемогу має кожен», — додають організатори.

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

 

Коментарі

Позначки: ,