У Дублянах сьогодні прощаються із сином настоятеля храму Успення Пресвятої Богородиці

Новини 22 Січня, 2021 24 910

Павло Високінський Фото: ФБ/Мої Дубляни

Перестало битися серце Павла Високінського

Відійшов у вічність Павло Високінський, син о. Володимира Високінського, настоятеля храму Успення Пресвятої Богородиці в Дублянах.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляється на сторінці Сокальсько-Жовківська Єпархія УГКЦ у ФБ.

«Висловлюємо співчуття о. Володимиру Високінському з приводу смерті сина Павла.

Із смутком повідомляємо, що на 29-му році життя відійшов у вічність Павло Високінський, син о. Володимира Високінського, настоятеля храму Успення Пресвятої Богородиці в Дублянах.

Правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії Кир Михаїл, єпископ-помічник владика Петро, працівники єпархіальної курії та священики єпархії висловлюють щирі співчуття о. Володимиру, дружині та двом діточкам.

Похоронні богослужіння відбуватимуться у храмі Успення Пресвятої Богородиці у Дублянах

Парастас – 21.01.21 о 18:00

Похорон – 22.01.21 о 12:00

Нехай Господь прийме новопереставленого Павла в свої обійми, даруючи йому вічне життя у Царстві Небесному»,- зазначається у дописі.

“З невимовним сумом повідомляємо, що після випробовуванням хворобою до Отця Небесного відійшов Павло Високінський. Приносимо співчуття рідним та близьким і просимо про молитву за його душу.  21.01.2021 о 18.00 в Церкві Успіння Пресвятої Богородиці відбудеться парастас. Прощання і чин похорону 22 січня  о 12.00. Вічная память”, – зазначається у дописі Ira Klus.

 

Коментарі

Позначки: , ,