У Дрогобичі відмовились від локдауну

Новини 24 Березня, 2021 663

Дрогобич/Фото – Олі Білої

23 березня у стінах Ратуші відбулось засідання міської комісії ТЕБ та НС щодо посилення карантину на території Дрогобицької громади. Прийнято «компромісне рішення», яке враховує інтереси бізнесу.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на ВАРТО, про це йшлося в ефірі кризового медіа-центру за участю керівника відділу з питань надзвичайних ситуацій Ігоря Юзвяка.

Карантинні обмеження посилюють з 24 березня до 6 квітня.«Кафе, бари, ресторани, станом на сьогодні, мали би вже працювати на виніс, але ми прийняли лояльне рішення до сфери громадського обслуговування», – наголосив Ігор Юзвяк.

Отож, які карантинні обмеження діятимуть на території Дрогобицької громади:

у закладах громадського харчування не більше 4 особи, відстань між столиками 2 метри, заповненість залів не більше половини;

відстань у чергах до каси 1,5 метри;

у торгівельно-розважальних центрах максимум один покупець на 20 кв м. площі;

робота салонів краси за попереднім записом;

у фітнес-центрах під забороною групові заняття, один відвідувач на 20 кв м. площі;

басейн працює за попереднім записом;

школи після канікул переходять на дистанційне навчання, крім молодших класів, садочки працюють.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я розширило червону зону карантину в Україні. Туди включили Львівську область. Також На Львівщині ввели жорсткий карантин, не чекаючи згоди місцевої влади. Дотримання каратинних обмежень мають забезпечити голови райдержадміністрацій, міські, селищні та сільські голови. Поліції та Держпродспоживслужбі доручили посилити контроль за дотриманням протиепідемічних обмежень на території Львівщини.

Коментарі

Позначки: , , ,