У Дрогобичі під час рейдової перевірки, більше половини торговців міського ринку «зачинилися»

Новини 23 Жовтня, 2018 114

Під час рейдової перевірки на ринку. Фото: Дрогобицька міська рада

Місто розпочало боротьбу з нелегальним працевлаштуванням

У Дрогобичі  на Львівщині, робочою групою розпочато  комплексні заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території КП «Дрогобицький ринок» на вул. П. Орлика.

Як повідомили у Дрогобицькій міській раді, до складу робочої групи увійшли представники сектору з питань праці, відділу економіки, управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради, Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, Дрогобицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного  управління Пенсійного фонду України у Львівській області, Дрогобицької філії ЛОЦЗ, Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.

«Зазначаємо, що з початком обстеження близько сімдесяти відсотків торгових місць тут же зачинились, що свідчить про  неналежне ведення документації або взагалі проводиться діяльність без реєстрації фізичної особи підприємця», – наголосили у Дрогобицькій міській раді.

Як зазначається, відповідальність за ведення бізнесу без набуття статусу підприємця або ж оформлення юридичної особи передбачена в Кодексі України про адміністративні правопорушення і передбачає адміністративну відповідальність, а також накладення штрафу  у розмірі від 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

«В ході обстеження усім присутнім суб’єктам підприємницької діяльності було роз’яснено основні положення законодавства щодо оформлення трудових відносин та оплати праці найманих працівників, та попереджено про розміри штрафів за зловживання нелегальним працевлаштуванням громадян. Крім того, членами робочої групи проведено перепис торгових пунктів, які були закриті на час проведення заходу та надано запит на КП «Дрогобицький ринок» щодо оренди вказаних місць», – інформує міська рада Дрогобича.

Коментарі

Позначки: , ,