У Дрогобичі дитячі садки почнуть працювати з 7:30 год

Новини 13 листопадаа, 2019 190

Фото: pon.org.ua

Батьки не спізнюватимуться на роботу

Відвести дитину у садок і не спізнитися на роботу — проблема батьків, у яких робочий графік починається з 8 години ранку. Саме від таких батьків неодноразово надходили пропозиції до місцевого самоврядування, щоб окремі групи закладів дошкільної освіти розпочинали роботу швидше.

Досі у закладах ЗДО існували групи, куди дитину можна привести з 8:00 ранку. А крайній термін, до якого можна було залишити дитину — 19:00.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на прес-службу Дрогобицької міської ради,  у вівторок, 12 листопада, під час наради з керівниками закладів дошкілля Дрогобича та Стебника, яка відбулася у міськраді під головуванням міського голови Тараса Кучми, було погоджено, що відділ освіти спільно з ЗДО проведуть моніторинг дітей, у батьків яких є потреба швидше приводити їх у садок. На основі даних моніторингу буде сформовано групи, режим роботи яких триватиме з 7:30 до 18:30.

Таким чином, побажання батьків буде задоволено і їм більше не доведеться кожного ранку докладати зусиль, щоб відвести дитину у садок і не спізнитися на роботу.

 

Коментарі

Позначки: ,