У Дрогобичі через коронавірус скасували концерт

Новини 13 Серпня, 2020 206

Ілюстрація: ФБ/БФ Родини Веселого

З початку тижня на Дрогобиччині зафіксовано майже 70 нових випадків захворювання на коронавірус

Святковий концерт до фіналу дизайн-конкурсу «Код міста», який мав відбутися у Дрогобичі 15 серпня, скасовано через збільшення випадків захворюваності на COVID-19 в регіоні. 

Як пише «Четверта студія» з посиланням на «Варто – Галицькі новини», про це повідомили організатори – Благодійний фонд родини Веселого.

З початку тижня на Дрогобиччині, лише за офіційними даними, зафіксовано майже 70 нових випадків захворювання на COVID-19. Станом на 13 серпня у Стебницькій міській лікарні перебуває 96 хворих, 18 з яких – в реанімації.

Зваживши на несприятливу епідеміологічну ситуацію в регіоні та Дрогобичі, Фонд вирішив скасувати масовий концерт, присвячений фіналу конкурсу «Код міста».

«Ми не хочемо наражати дрогобичан на небезпеку, а динаміка захворюваності викликає обґрунтоване  занепокоєння.  Тому ми ухвалили непросте, але відповідальне рішення – відмінити масовий концерт. Кошти, виділені на проведення заходу, скеруємо на благодійну допомогу. Бережіть себе і будьте здорові!», – наголосив голова Фонду родини Веселого, підприємець Андрій Веселий.

Організатори повідомляють, що нагородження переможців конкурсу «Код міста» відбудеться в іншому, більш локальному форматі. Імена переможців оголосять незабаром через ЗМІ та на сторінці Фонду у Facebook.

Як повідомили у Дрогобицькій міській раді, у Дрогобичі та Дрогобицькому районі за минулу добу, 12 серпня,  11 випадків COVID-19 підтверджено лабораторно, з них: 2 осіб з Дрогобича, 8 осіб з Борислава, 1 особа з Дрогобицького району.

У КНП « Стебницька міська лікарня» госпіталізовано 16 осіб. Загалом у Стебницькій лікарні перебуває 96 пацієнтів, з них: 18 – в реанімації.

Коментарі

Позначки: , , ,