У Давидові підходить до завершення реконструкція басейну «Тризуб»

Новини 29 Листопада, 2021 141

реалізація об’єкту дозволить створити майже десяток робочих місць

реалізація об’єкту дозволить створити майже десяток робочих місць

У Давидові підходить до завершення реконструкція басейну «Тризуб».

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Це один з інфраструктурних об‘єктів, будівництво яких відбувається спільним коштом державного та місцевого бюджетів. Вже незабаром басейн наповнять водою.

«Така модель, як показують роки практики, надзвичайно ефективна: власними зусиллями спорудити такий об‘єкт дуже важко. Але без фінансової участі, коли басейн чи спорткомплекс повністю фінансується з держбюджету, у громади немає розуміння його цінності, а відповідно й відповідального й бережливого ставлення. Тому отримують співфінансування ті громади, які готові до роботи», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Після завершення реконструкції басейну 150 вихованців ДЮСШ отримають належні умови для тренувань.

Також реалізація об’єкту дозволить створити майже десяток робочих місць.

Нагадаємо, упродовж 2018-2020 років підрядна організація провела загально-будівельні роботи, зовнішнє оздоблення та утеплення фасаду, заміну віконних та дверних блоків, влаштувала дах, стіни та перегородки. Завершили облицювання підлог та сходової клітки плиткою, влаштували інженерні мережі: водопостачання, господарсько-питного-виробничо-протипожежного водопроводу В1, побутової каналізації, системи опалення, влаштування пожежної сигналізації.

Коментарі

Позначки: