У Черкасах порізали борди «Європейської Солідарності»

Новини 05 Жовтня, 2020 1 106

У Черкасах невідомі порізали борди і агітаційні куби «Європейської Солідарності», такі недоброчесні технології можуть бути пов’язані з ростом рейтингу політичної сили напередодні виборів.

Про це заявив кандидат на посаду Черкаського міського голови від партії «Європейська Солідарність» Сергій Кудактін, пише Четверта студія.

«Роман Сущенко виставив пост. Він балотується першим номером до Черкаської обласної ради. Він є обличчям цієї кампанії. І він на бордах, як лідер команди. Вони були обідрані, партійні куби були зрізані. Це вже п’ятий випадок, коли їх ріжуть. Я це пов’язую з одним. Ми правильно ведемо кампанію, у нас зростає рейтинг. І я думаю, що наші опоненти роблять соціологію і розуміють, що ми ростемо», – сказав він.

«В коментарях було багато людей, які писали, що це вітер, вітер. І ми вже жартуємо, у нас як мем, що це черкаській вітер, який обриває не тільки біг-борди, але й акуратно обрізає кріплення кубів і забирає банерну тканину. Такі маємо вітри по-черкаські», – додав Кудактін.

Крім цього, він наголосив, що в обласній організації мають значні сумніви імовірності успішного розслідування цієї справи правоохоронцями.

«Для нас це визнання. Хоча звичайно – це неприємно. Звичайно будуть написані відповідні заяви до правоохоронних органів. Ми не віримо що когось буде знайдено. Хоча ці борди знаходяться десь метрів за 50 від КП поліцейського, можливо, там є якісь камери, будемо все це вивчати», – зазначив політик.

«У Черкасах куби, які були порізані, навіть не сподіваємося знайти, бо якщо б в місті функціонувала система безпечне місто і були камери, можливо і знайшли негідників. У нас влада нічого не робить, і програма «безпечне місто» є одним з елементів нашої передвиборної кампанії. Кожного вечора ми борди відновлюємо, кожного вечора нам їх ріжуть», – додав він.

За його інформацією, по відношенню до інших політичних сил такої агресивної кампанії не ведеться. «Тільки один спалений сіті-лайт, на якому був сюжет ОПЗЖ. Про систематичне пошкодження інших політичних сил я не чув. За соціологією ми на другому місці і наздоганяємо навіть «зелену команду», – сказав кандидат.

«Ми коли йшли на вибори, розуміли, що йдемо на війну. Думаю, провокації триватимуть 24 і 25. Законодавство таке, що дозволяє порушувати виборче законодавство і за це нічого не буде. Ми готові. Команда готова. Юристи готові. Все це буде поглиблюватися в останні 10 днів. Це класика. Навіть в день тиші чекаємо провокацій», – підсумував Кудактін.

Коментарі

Позначки: ,